ITex Services s.r.o.
Záchrana dat z poškozené SD karty
obnova dat z poškozené SD karty z GoPro, DJI, ...
DIagnostika ZDARMA

Záchrana dat z SD (paměťové) karty a USB flash disku

specializujeme se poškozené SD karty ze zařízení typu GoPro, DJI, ...

Stalo se Vám že jste si omylem vymazali všechny fotografie a videa, nebo dokonce zformátovali Vaši SD kartu / USB flash disk? Zjistili jste po návratu z dovolené, že paměťová karta je prázdná, nebo nečitelná? Zkrátka přišli jste někdy nedopatřením o své fotografie nebo videa?

Žádný problém, stačí doručit Vaši SD kartu / USB flash disk na naši adresu, kdy na ni provedeme bezplatnou diagnostiku (neinvazivní) a naceníme Vám obnovu Vašich dat. Předem upozorňujeme, že nikdy nemůžeme zaručit stoprocentní úspěch záchrany dat. Dosahujeme zhruba 80 % úspěšnosti.

Naše specializace jsou SD karty ze zařízení GoPro, DJI, atd., u těchto typů poškození SD karet je velice obtížné resp. téměř nemožné provést obnovení dat za pomocí běžných postupů, problém u těchto zařízení je v tom, že záznam je na SD kartě fragmentován a po klasickém obnovení je video záznam nečitelný a nelze jej použít. K obnově poškozených video souborů ze zmiňovaných zařízeních provádíme sofistikovaným způsobem za pomoci profesionálního software.

FAQ

ceník služeb

Přesná cena Vám bude sdělena až po provedení bezplatné diagnostiky.

doplňkové informace

Zeptejte se ...