ITex Services s.r.o.
Vzorový dům
sjednejte si schůzku v našem vzorovém domě, kde uvidíte reálnou instalaci v praxi
Sjednat schůzku

Náš vzorový dům

v domě je instalován jak systém Loxone tak fotovoltaika Victron

Sjednejte si prohlídku našeho vzorového domu, který najdete nedaleko Ústí nad Orlicí. Je zde instalována rozsáhlá technologie Loxone a hybridní fotovoltaická elektrárna Victron.

instalované technologie:

Logo-Fotovoltaika

fotovoltaika

Technologie fotovoltaického systému byla zvolena od Victronu, a to hlavně pro vysokou kvalitu provedení, pro možnost vysokého krátkodobého přetížení a v neposlední řadě pro možnost spolupráce s nadřazeným systémem Loxone. Loxone na základě aktuální výroby provádí změny v nastavení chování domu jako je zásoba teplé vody atd.

řešení LPS

součástí instalace je řešení LPS – ochrana před bleskem

design

panely fullblack s minimálním dopadem na celkový design

kvalita

značka Victron je garantem toho nejlepšího z nejlepších

Logo-Stineni

rolety

V našem domě byly místo žaluzií zvoleny rolety a to hlavně z bezpečnostního důvodu, vzhledem k tomu že jsme na okraji vesnice, a rolety mají zvýšenou odolnost proti zlodějům. Rolety jsou plně automatické, automaticky se při rozednění vytáhnou, navečer opět zatáhnou, navíc spolupracují s topným systémem a v případě přehřívání místnosti částečně zastiňují pronikání slunečních paprsků.

přehled

detailní přehled o stavu celého domu v Loxone APP

bezpečnost

v případě dovolené atd. je dům perfektně zabezpečen

konfort

ovládání přes Loxone Touch Pure je samozřejmostí

Logo-Osvetleni

osvětlení

V domě jsou instalována jak stmívatelná spotová LED světla Loxone tak stmívatelná luxusní závěsná světla Loxone. K vylepšení atmosféry jsou instalovány LED pásky a bodová světla. Osvětlení v celém domě pracuje plně automaticky a to v bežném režimu tak v nočním režimu. Samozřejmostí je i venkovní osvětlení celého domu včetně designových prvků na zahradě.

Logo-Vytapeni-Chlazeni

vytápění

Celý dům je vytápěn tepelným čerpadlem Vaillant a je doplněn řídící jednotkou Vaillant VR921 přes kterou je realizována komunikace s Loxone. Teploty lze plynule nastavovat v každé části domu zvlášť a to díky Loxone hlavicím.

Logo-Multimedia

audio

Celkem 8 nezávislých audio zón realizovaných pomocí audio serveru Loxone zajišťuje příjemnou atmosféru v celém domě. Audio server Loxone umožňuje přehrávat hudbu z lokální audio knihovny, je možno využívat poslech přes internetová rádia, možnost připojení přes Spotify nebo AirPlay atd. Důležíté zprávy a stavy domu Vám systém automaticky řekne přes integrovanou podporu "Text to Speech".

Kontaktní formulář ...