ITex Services s.r.o.

Chytré domy & Fotovoltaika

ÚSPORA ENERGIE

KOMFORT A STYL

JISTOTA A BEZPEČÍ

Dnešní moderní domácnosti běžně používají desítky různých zařízení, řídících systémů nebo spotřební elektroniky. Každé takovéto zařízení většinou disponuje vlastním ovládáním, které ale nedokáže spolupracovat s jiným zařízením v dané domácnosti.

Pomocí řešení Loxone vytvoříte chytrý dům, byt či kancelář, kde budou navzájem propojeny technologie regulace topení, chlazení, stínění, osvětlení, fotovoltaiky atd…. Cílem takového řešení není jenom finanční úspora nákladů na provoz, komfortní ovládání, ale i pocit bezpečí.

Nedílnou součástí dnešní moderní domácnosti je fotovoltaický sýstém, který dokaže v rodninném rozpočtu ušetřit desetitisíce korun. Instalujeme světové značky jako je „Victron a SolaX Power“. Instalace od nás je kompletní od A do Z, tzn. včetně vyřízení žédosti o připojení, projektu FVE, instalaci, revizi až po vyřízení dotace „Nová zelená úsporám“.

K zajištění maximálního bezpečí můžete využít certifikovaný alarm Jablotron nebo kamerový systém HikVision. Snížit náklady na vytápění můžete pomocí topných uhlíkových folií HeatMax.

Co nabízíme

Od konzultace přes projekt až k realizaci….

KONZULTACE

Prvotní konzultaci poskytujeme zdarma, je možné využít návštěvy našeho vzorového domu.

PROJEKTY

Na základě konzultace Vašeho projektu pro Vás připravíme projekt Vaší chytré domácnosti a Vašeho topení přesně na míru.

REALIZACE

Veškeré realizace jsou prováděny výhradně naším certifikovaným montážním týmem. (certifikace Loxone, Jablotron, HeatMax, ...)